У воєнний час ціни на житло на Ізяславщині мають бути помірними, а хто цього не розуміє – вважатимуться мародерами

Дата: 21.03.2022 15:34

Одні всіма силами допомагають українцям у скрутній ситуації, а інші - руйнують всі закони моралі.

На жаль, деякі «розумники», користуючись високим попитом здавання в оренду житла/кімнати для переселенців, котрі намагаються сховатись від бомбардувань та обстрілів, піднімають ціни в рази, намагаючись заробити надприбутки. У воєнний час такі дії вважаються мародерством. Мародери на свій захист скажуть, що кожен виживає як може. Але не забувайте, війна - це біль, страждання, смерть.

А тому звертаємося до громадськості повідомляти про відомі випадки необґрунтованого підвищення цін на житло для переселенців в Ізяславську міську раду за номером телефону (03852) 4-21-34, а також до КП «Житлосервіс» - за номерами телефону (03852) 4-14-37, 4-00-25. До недобросовісних власників помешкань, які вирішили нажитися у воєнний час, вживатимуться відповідні заходи.

Давайте будемо всі людьми і працювати разом на перемогу над російським окупантом!