Ізяславщина отримала гуманітарну допомогу з Польщі для потреб Збройних Сил України та постраждалим від війни цивільним

Дата: 16.03.2022 16:12

Закінчується черговий день повномасштабної війни в Україні, а з ним і черговий календарний тиждень в цих важких умовах.

Щодня спільні зусилля докладають і небайдужі мешканці, і волонтери, і працівники закладів освіти, медицини, культури, комунальних підприємств, громади, та інші. І все заради однієї мети – допомогти нашим військовим, яким тепер підтримка вкрай необхідна, та людям, що постраждали від війни.

Волонтери Ізяславщини з першого дня війни в України активно працюють, збільшується обсяг роботи, адже постійно отримують гуманітарну допомогу від місцевих жителів та не тільки. Чимало співвітчизників, які знаходяться зараз в європейських країнах, докладають свою лепту, щоб мати змогу більш якісно покривати потреби наших захисників, територіальної оборони.

14 березня наші земляки-далекобійники, які на даний час перебувають в Польщі, передали вантаж з гуманітарною допомогою автотранспортом, якого придбали за власні кошти для потреб нашого добровольчого формування територіальної оборони Ізяславської міської територіальної громади № 1.

Фото без описуВ основному гуманітарна допомога це: засоби особистої гігієни, медикаменти та продукти харчування для дітлахів, ковдри, тощо. Допомога призначена для потреб Збройних Сил України, інших військових формувань України та постраждалим від війни цивільним. Отриманий вантаж з гуманітарною допомогою буде якомога швидше доставлено нашим захисникам та потерпілим мешканцям.

Ми - єдині! Наш дух не зламати! Ворогу нас не здолати!

Все буде Україна!