Поступово відновлює роботу громадський транспорт

Дата: 15.03.2022 14:47

З початком війни в Україні відбулися суттєві зміни у графіку руху міського та міжміського транспорту. Значні сили перевізники кинули на евакуацію людей з гарячих точок, деякі водії громадського транспорту пішли захищати Україну, а також чимало регулярних рейсів унеможливило обмеженням палива для експлуатації транспортних засобів.

Сьогодні 20 день війни, проте на теренах Ізяславщини поступово відновлює роботу громадський транспорт.

Отже, відсьогодні, 15 березня, відновлено рух автобусів за маршрутами:

Нетішин-Поліське, Поліське-Нетішин, час відправлення о 09:40 год. з с.Поліське;

Ізяслав-Поліське, Поліське-Ізяслав, час відправлення о 14:40 год. з автостанції м.Ізяслав і назад з с.Поліське о 15:50 год. Автобуси за даними маршрутами курсуватимуть у вівторок, четвер.

Також відновлюють роботу міжміські транспорти за маршрутами Нетішин-Білогородка через м.Ізяслав та Ізяслав-Кам’янець-Подільський через м.Хмельницький.