Дата: 12.03.2022 22:31

????????ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ?

????Вже 17 день триває війна в Україні, але наші воїни мужньо боронять наші міста, села, нашу землю????.

????????Ситуація в Ізяславській громаді станом на 12.03.2022 р. контрольована?

??Уся інфраструктура та комунальне господарство працюють в штатному режимі.

???? На території громади працюють блокпости та здійснюється патрулювання. ?????Завжди тримайте при собі документи. Якщо представники силових структур або територіальної оборони прохатимуть їх перевірити, обов’язково це робіть. Це вимушені заходи, необхідні для виявлення диверсантів?

??????????????????????????? Триває безперервна робота волонтерів – фронт забезпечення досить активний і масштабний. Дякуємо жителям громади, волонтерам, підприємцям і фермерам, які всіма силами приєдналися до забезпечення спільної перемоги???????!

???????????????????? З понеділка на Ізяславщині відновлюється дистанційне навчання школярів. Діти-переселенці навчатимуться у школах нашої громади???????. Просимо педагогів як ніколи серйозно поставитися до цього питання: на вас покладена відповідальна місія – навчати і виховувати майбутнє нашої держави?????????

????????????????????????????????? Переселенцям, котрі прибувають на територію нашої громади, надається прихисток. Станом на сьогоднішній день вже прийнято 1692 особи: із них 533 дитини; 9 - дітей з інвалідністю.

??????У разі отримання інформації щодо повітряної тривоги терміново реагуйте на сповіщення, повідомляйте родичам, сусідам, знайомим та негайно йдіть до укриття.

????????????Звертаємось до мешканців житлових/багатоповерхових будинків по можливості брати участь в облаштуванні укриттів, розміщених у ваших домівках. Адже перебування в них може бути доволі тривалим?

?????????Користуйтеся даними лише з перевірених джерел інформації та не піддавайтеся на провокації?????????

??????Також нагадуємо:

??? з 20.00 год. до 06.00 год. діє комендантська година. Всі залишаємося вдома, вимикаємо світло, зашторюємо вікна;

???????? з 01 березня у нашій громаді, у зв’язку з воєнним станом припинено продаж алкоголю, тому що зараз для цього не час. Маємо думати про безпеку, порядок та дисципліну;

?????????????????? обмежено перебування дітей і підлітків віком до 16 років поза домом без супроводу дорослих у воєнний час.

?????????Зберігаємо спокій? Працюємо – кожен на своєму місці? Віримо в наших захисників?????????

????????Сьогодні УКРАЇНЦІ – символ незламності, мужності і єднання. Ми ВЕЛИКА НАЦІЯ, яка обов’язково переможе? Все буде Україна?????????