НП «ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» НАДАЄ БЕЗКОШТОВНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Дата: 11.03.2022 17:00

Фото без описуЛюди, які через ворожі обстріли були змушені покинути домівки, можуть отримати медичну допомогу в КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги». Безкоштовні послуги доступні усім вимушеним переселенцям, військовим та представникам тероборони.

У нашому центрі працюють висококваліфіковані сімейні лікарі та педіатри. Також у нас працює лабораторія, кабінет денного стаціонару та пункт щеплення. На даний час наявні вакцини для проведення планових профілактичних щеплень дітям та проведення профілактики правця дорослому населенню. У нас ви можете отримати вакцинацію від COVІD-19, в тому числі бустерною та додатковою дозами з можливістю отримання сертифікату про вакцинацію.

А також, якщо у вас виникне бажання, ви можете заключити декларацію із лікарями закладу.

Звертатись слід за адресою: м.Ізяслав, вул.Шевченка 10-В (ІІ поверх), поблизу палацу Сангушків, або телефонуйте за номерами реєстратури: 4-26-00, 098-853-08-78 або 063-604-71-00.

Адміністрація КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги»