На Хмельниччині аграріям дозволили виїжджати у комендантську годину

Дата: 05.03.2022 10:28

Наближається час весняної посівної кампанії. Незважаючи на військову ситуацію в Україні, аграрії завчасно підготували агротехніку, придбали необхідні матеріально-технічні ресурси та в оптимальні агротехнічні терміни готові розпочати польові роботи. Зупинити робочий процес неможливо, оскільки, забезпечуючи свій виробничий цикл, вони забезпечують майбутній урожай, майбутнє країни, армії та наших громадян. Зараз як ніколи розумієш справжню цінність хліба, розумієш, наскільки важливо, щоб він був на столах   українців.

А тому аграріям Хмельниччини буде дозволено виїжджати для відповідних сільськогосподарських робіт у комендантську годину. Дозвіл на виїзд має погоджуватися через голів територіальних громад з районними та обласною військовими адміністраціями та органами Нацполіції. Як повідомив голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, усі переміщення будуть контролюватися поліцейськими та військовими.

Сільгоспвиробники налаштовані оптимістично і вірять, що вони зможуть мирно працювати на своїй землі.