05 березня ізяславчани відзначають день визволення міста від нацистських загарбників

Дата: 05.03.2022 15:11

Війна… Просто слово… Але скільки асоціацій пробуджує у нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов...

Сьогодні, 05 березня, ізяславчани відзначають день визволення міста від нацистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до років фашистської окупації, яка тривала до березня 1944 року. 78 років тому, 05 березня, наші захисники звільнили місто від нацистського ярма.

Ми завжди пам’ятатимемо про тяжкі роки Другої світової війни, коли у кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії.

Ми завжди пам’ятатимемо героїзм та стійкість наших захисників, запеклі бої і світлий день Перемоги.

Квіти - це та крихітка тепла, яку ми можемо покласти до холодного меморіального комплексу, а хвилина мовчання - тиха вдячність і сумні спогади про них…