Шановні мешканці громади!

Дата: 01.03.2022 22:07

З 24 лютого 2022 року у зв’язку із вторгненням російського агресора на територію України запроваджено воєнний час. Усі відповідні дії та заходи вживаються відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Додаткові вказівки щодо дій, в тому числі і населення, надаються виключно військовим командуванням.

Звертаємо увагу, що для оборони і безпеки Ізяславщини та її населення вживаються відповідні заходи.

Час самодіяльності закінчився. Є чітка військова дисципліна.

А тому закликаємо громадськість не сіяти паніку, бути відповідальними, дотримуватись чітких правил, які сьогодні діють у громаді, та вимог чинного законодавства, довіряти лише офіційній інформації (Хмельницькій обласній військовій адміністрації, Шепетівській районній військовій адміністрації, Ізяславській міській раді), а також запобігати вчиненню диверсій та самоуправств (такі факти виявлено на території мікрорайону «Харчомаш» міста Ізяслав, а саме поширюються відповідні повідомлення, які містять характерні правопорушення). Адже за такі дії у воєнний час правоохоронні органи мають право затримувати.

У разі виявлення вищезазначених випадків, прохання повідомляти правоохоронні органи за контактом: 102.

Ми маємо гуртуватись у боротьбі проти ворога - російського агресора, а не розпочинати ворожнечу один з одним. Разом до перемоги!