Наша сила у нашій єдності!

Дата: 16.02.2022 15:17

Нині наша держава переживає тривожні часи. Інформаційний тиск, зовнішньополітична ситуація, різноманітні форми морально-психологічного тиску не додають спокою нашим громадянам. Україна знову в епіцентрі гібридних загроз та в фокусі уваги міжнародного товариства.

16 лютого українці відзначають День єднання! Його започатковано на знак єдності українців проти акту агресії з боку Росії проти України.

Сьогодні всі державні прапори піднято до неба та гордо лунає по всій Вітчизні гімн України! Крім того організовано Всеукраїнський флешмоб #UAразом. Ізяславщина – не виняток. До флешмобу, який відбувся на центральній площі міста Ізяслав, долучилися працівники Ізяславської міської ради, закладів культури та освіти, громадські активісти, молодь та просто небайдужі громадяни.

Подібні акції відбулися і в інших населених пунктах Ізяславської міської територіальної громади.

Це наша символічна відповідь на нові акти агресії з боку Росії, наше свідчення єдності, сили і незламності, прагнення до свободи, незалежності та миру!

Подібні заходи вкотре показують, що похитнути нашу віру – неможливо, забрати наш спокій – неможливо, а усі намагання зробити це тільки нагадують нам про нашу єдність та роблять нас сильнішими! Нас об’єднує не тільки територія, традиції, мова, прапор, нас об’єднує дещо більше – любов до рідної країни! Нас об’єднує щире бажання жити саме тут, кохати саме тут, мріяти саме тут, будувати сім'ї та створювати своє майбутнє саме тут! Адже тільки в Україні ми справжні та потрібні, адже саме тут – ми вдома! Ми, українці, всьому світу демонструємо, що ми козацького роду, і в нас є #Єднання! Віримо у себе і свою країну! Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Незламні і нескорені!