Герої не вмирають, вони живуть у наших спогадах

Дата: 14.02.2022 17:00

Сьогодні, 14 лютого, міг би відзначати своє 28-річчя Василь Кравченко, старший стрілець десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини Збройних Сил України. Проте не судилось, занадто рано ворожа куля у 2020 році обірвала його молоде життя, не давши здійснитись мріям, почути щебет своїх нащадків.

Важко передати словами горе матері та батька, котрі втратили свого сина; молодої дружини, що втратила коханого чоловіка. Ніщо вже не залікує їхні зранені серця. Для батьків він назавжди залишиться просто дитиною, а для дружини – коханим, якого втратили на жорстокій війні.

Віддати шану його пам`яті на цвинтар в м.Ізяслав, де похований Герой, приїхали рідні, близькі, друзі, керівництво Ізяславської міської ради та небайдужа громадськість. Живі квіти лягли на могилу загиблого воїна, а пам'ять вшанували хвилиною мовчання.

У рідній землі знайшли вічний спокій, на жаль, не один наш земляк. Хоч і відлетіли журавлями їхні душі, кожен із них залишився в пам’яті рідних, друзів молодим, повним сил і енергії. Воїни зробили все, що могли, аби наша держава була суверенною та територіально цілісною.

Герої не вмирають! Вони живуть у наших спогадах, наших справах. Вони – з нами! Гуртують живих для зміцнення власної держави на власній землі.