Важливі справи вирішуються оперативно лише спільними зусиллями

Дата: 11.02.2022 16:15

Двоє пацієнтів хірургічного відділення КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Ізяславської міської ради із розшаровуючою аневризмою черевного відділу аорти потребували термінового лікування у спеціалізованому медичному закладі. Таке лікування практикують на Львівщині.

Після отримання керівництвом КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» запиту на аеромедичну евакуацію пацієнтів від Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф було прийнято рішення задіяти медичний гелікоптер.

Адже під час надання кваліфікованої медичної допомоги критичне значення має кожна хвилина і саме аеротранспортування дозволяє скоротити шлях до спеціалізованого медичного закладу.

І сьогодні, 11 лютого, відбулася подвійна рятувальна місія двох важко хворих пацієнтів гелікоптером до спеціалізованих медичних закладів Львівщини, а саме:

перший раз аеромедична ініціація була задіяна щодо 77-річного пацієнта; його гелікоптером перевезли з м.Ізяслав у м.Львів, де шпиталізували у Львівську обласну клінічну лікарню;

вдруге (після дозаправки) медичний гелікоптер вилетів в м.Ізяслав за 59-річним чоловіком; пацієнта доставили гвинтокрилом в Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова.

Завдяки спільним зусиллям двоє важко хворих людей оперативно отримали необхідну медичну допомогу.

Це лише зайвий раз підкреслює - важливі справи робляться лише спільними зусиллями.