Про реквізити для сплати податків та зборів

Дата: 07.02.2022 10:52

З 01.01.2022 р. частково змінено рахунки для зарахування податків та зборів, які сплачуються до Державного бюджету України.

Першочергово звертаємо увагу всіх платників податків про зміну рахунків для сплати військового збору, рахунки змінено як для ФОПів та громадян, котрі сплачують збір за себе, так і для податкових агентів, які сплачують збір за найманих працівників.

Реквізити рахунків для сплати платежів до місцевих бюджетів в поточному році не змінюються

Не змінено в 2022 році і рахунки для сплати єдиного соціального внеску для фізичних осіб-підприємців та всіх суб’єктів господарювання, які використовують найману працю та сплачують ЄСВ при нарахуванні та виплаті доходів таким працівникам.

Щодо зміни реквізитів рахунків Державного бюджету та про нові рахунки можна дізнатись на сайтах ДПС та казначейства України або в ЦОПі Ізяславської ДПІ. Інформація також надається по телефону 4-21-13.

За матеріалами Ізяславської ДПІ