Пам'ять про новітнього героя житиме вічно в наших серцях

Дата: 06.02.2022 16:40

На жаль, безжалісна війна на Сході України  підступно забирає з наших рядів кращих – справжніх патріотів України, які, відстоюючи суверенітет та територіальну цілісність рідної держави, гинуть на бойовому посту із зброєю в руках, відходячи у Вічність… Серед них  наш земляк, кавалер ордена Богдана Хмельницького, лейтенант Збройних Сил України, командир механізованого взводу 30 окремої гвардійської механізованої бригади Микола Микитюк. Сьогодні, 06 лютого, сім років тому для нього все зупинилось…

Вшанувати світлу пам’ять юнака, який у розквіті літ віддав життя за вільну і соборну Україну, прийшли батьки та друзі, керівництво міської ради та громадськість. Присутні вшанували пам'ять загиблого воїна та поклали квіти до його могили.

Ще донедавна ми могли про героїв України говорити тільки на уроках історії, однак тепер Герої у багатьох сім'ях, які живуть поруч з нами. Пам'ятаймо про наших Героїв та їхній подвиг, адже вони йшли на боротьбу заради нас. А наше завдання зробити Україну такою, якою вони хотіли її бачити, щоб ми мали можливість у своїй країні вшановувати наших Героїв і молитися своєю мовою. Наша відповідальність у тому, щоб пам'ятати про захисників, які полягли на полі бою. Наша відповідальність гідно їх вшановувати.