Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 02.02.2022 11:55

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», на виконання розпорядження міського голови від 02 лютого 2022 року № 19-р Ізяславська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

Головного спеціаліста відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної  посади :

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-  знання чинного законодавства:  Конституція України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про запобігання корупції», «Про охорону дитинства» та інші закони України,  що регулюють сферу компетенції відділу;

-  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років;

• вільне володіння державною мовою;
  • впевнений користувач комп’ютером.

Умови проведення конкурсу

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Ізяславської міської ради такі документи:

- заяву на участь у конкурсі;

- заповнену особову картку за формою П-2 ДС з додатками;

-  2 фото розміром 4 х 6 см;

- копію документів про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, підвищення кваліфікації;

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного номера;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

- електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному вебсайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції);

- копію трудової книжки;

- копію документа про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови, як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою.

За достовірність поданих до конкурсної комісії документів і правильність їх оформлення несе відповідальність особа, яка їх подає.

Конкурсанти складають іспит у письмовій формі на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням  специфіки функціональних повноважень відділу.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи органу місцевого самоврядування;
  • у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
  • позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
  • в інших випадках, установлених законодавством.

За додатковою інформацією звертатися у робочі дні за телефоном: (03852) 4-24-96  з 08.00 год. до 17.15 год. з понеділка  по четвер та з 08.00 год. до 16.00 год. у п’ятницю.

Заяви на конкурс з відповідними документами  приймаються з 03 лютого 2022 року по 04 березня  2022 року до 15:00 год.  за  адресою: 30300 Хмельницька область,  м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5, відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету міської ради, протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Дата, час і місце проведення іспиту: 11 березня 2022 року; 10 година 00 хвилин; м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5 (2-й поверх, зал засідань).