ВИСНОВОК за результатами перевірки відповідності бюджетному законодавству розрахунків та затвердження міського бюджету Ізяславської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 02.02.2022 11:33

Рішення сесії Ізяславської міської ради № 12 затверджено 24 грудня 2021 року, чим витримано вимоги абзацу 1 частини 2 статті 77 Бюджетного кодексу України та із дотриманням вимог частини 4 статті 77 Бюджетного кодексу України в частині забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за енергоносії, які споживаються бюджетними установами.

Вищезазначене рішення сесії подано до Департаменту фінансів облдержадміністрації відповідно до вимог частини 2 статті 122 Бюджетного кодексу України.

Міжбюджетні трансферти, затверджені рішенням про міський бюджет, відповідають обсягам, передбаченим для вказаного бюджету в Законі України «Про Державний бюджет України на 2022 рік».