ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ

Дата: 01.02.2022 09:05

Фото без описуТриває прийом документів для призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ на 2022 рік.

Житлова субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу надається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

через уповноважених осіб територіальної громади (у тому числі старостати) та ЦНАП (м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5, І поверх);

заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення (м.Ізяслав, вул.Шевченка,10 В);

через електронний сервіс, який розміщено на офіційному вебсайт Мінсоцполітики  https://www.msp.gov.ua та через платформу «Дія».

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного вебсайту Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/news/16214.html з метою надання їх в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.