Перші рішення в новому році

Дата: 28.01.2022 15:45

Фото без описуСьогодні відбулось перше у поточному році засідання сесії Ізяславської міської ради 8 скликання, яке провів міський голова Сергій Шлегель. Сесія пройшла досить активно. Присутні учасники засідання вирішували низку поточних питань. Усі порушені питання попередньо розглянуто на засіданнях постійних комісій міської ради.

Було заслухано звіти старост сіл Поліське; Завадинці, Дібровка, Калетинці; Лютарка, Михля, Мокрець, Новостав про роботу за 2021 рік.

Також депутати затвердили перспективний план роботи Ізяславської міської ради на перше півріччя 2022 року.

Важливим питанням для громади є прийняття рішення «Про затвердження містобудівної документації, яким депутати міської ради затвердили Генеральний план та план зонування міста Ізяслав, історико-архітектурний опорний план міста, а також рішення «Про створення комунальної установи «Адміністративно-комунальна інспекція» Ізяславської міської ради».

Позитивно проголосували обранці і за присвоєння імені Мирослава Поповича Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Ізяславської міської ради Хмельницької області, зміну типу, найменування та місцезнаходження закладу освіти.

Крім того депутати міської ради ухвалили низку питань, пов’язаних з врегулюванням питань майна комунальної власності.  Традиційно й розглянули земельні питання та питання виплати матеріальної допомоги жителям громади. Також було обговорено ряд інших питань, в результаті яких прийнято відповідні рішення.

Рік розпочався активно, адже попереду ще чимало роботи.