Оголошення про заслуховування звіту старост

Дата: 13.01.2022 17:07

Фото без описуКеруючись п. 6 ст. 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до графіка звітування старост сіл Ізяславської міської територіальної громади перед громадськістю про свою діяльність за 2021 рік  21 січня 2022 року відбудуться відкриті зустрічі зі звітом старост Ізяславської міської територіальної громади перед жителями сіл:

11.00 год. у сільському клубі с.Завадинці –  староста сіл Завадинці, Дібровка, Калетинці;

12.00 год.  у приміщенні дитячого садка (ІІ поверх) - староста села Поліське;

15.00 год. біля обеліску (церкви) с.Михля - староста сіл Лютарка, Михля, Мокрець, Новостав.

Під час цих зустрічей присутні жителі громади матимуть можливість поставити запитання, висловити зауваження та внести пропозиції до виступаючих.

Зі звітами старост можна також ознайомитися на офіційному вебсайті Ізяславської міської ради у розділі «Публічна інформація» - «Звіти старост» - «2021».