Вітаємо школярів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука із здобутками!

Дата: 13.01.2022 13:37

Фото без описуДля кожного музиканта вкрай важливо мати оцінку, мати слухача та вірити у свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи і в долі виконавця. Ось чому школярі Ізяславської міської територіальної громади активно беруть участь у різноманітних конкурсах та святкуваннях.

Учні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука взяли участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Атом добра і любові». Метою конкурсу було виявлення і підтримка талановитої молоді, утвердження та розвиток українського сценічного і образотворчого мистецтва, естетичний та духовний розвиток молодого покоління.

Минулого тижня відбулось підведення підсумків щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Атом добра та любовіІ».

Приємно відзначити, що школярі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука завоювали призові місця, що показує гарну підготовку до конкурсу та компетентність викладачів.

Фото без описуУ номінації «Академічний вокал» вибороли 1 премію у наймолодшій віковій категорії Кучерук Софія та 1 премію у молодшій віковій категорії Іван Юзик.

У номінації «Інструментальна музика»  ІІІ премію здобула учениця 3-А класу Анна Пасічник.