Міжобласні футбольні баталії на Ізяславщині

Дата: 12.01.2022 15:01

10-11 січня  у стінах спорткомплексу Ізяславської ДЮСШ відбувся традиційний міжобласний турнір з футзалу, присвячений пам'яті тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ Панчошного Володимира Миколайовича.

Вкотре турнір дав шанс юним спортсменам проявити себе у футбольних баталіях. Спортивні змагання стартували двома підгрупами. Свою майстерність демонстрували хлопці 2009 років народження та молодші.

За нагороди боролися команди: Коростеньська ДЮСШ, Могилів-Подільська ДЮСШ, Новоград-Волинська ДЮСШ, Нетішинська ДЮСШ, Славутська ДЮСШ, с.Оженіно, "Папірник" смт.Понінка, Ізяславська ДЮСШ під керівництвом тренера Бойчука М.І.

У підсумку змагань третє місце посіла команда Коростеньської ДЮСШ, друге - Ізяславської ДЮСШ, а перше - Могилів-Подільської ДЮСШ.

У номінації кращий гравець турніру отримав вихованець Ізяславської ДЮСШ Артем Поліщук, який продемонстрував високий рівень майстерності та показав красиву гру. По завершенні змагань команди були нагороджені кубками, медалями, грамотами та призами, які вручив син Віталій Панчошний.