95-річна ювілярка – найстарша мешканка села Мислятин, носій його пам’яті та історії

Дата: 04.01.2022 17:15

У передноворічний день, 31 грудня, свій 95-річний ювілей відсвяткувала довгожителька села Мислятин Денисюк Надія Федорівна.

Із цією визначною подією ювілярку прийшли привітати староста сіл Мислятин, Лопушне, Більчин, Більчинка Ірина Гордієнко, представники ТОВ КА "Укрелітагро" та місцеві жителі. Гості побажали іменинниці міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, підтримки і уваги близьких людей, а також вручили подарунки.

У цей день поруч із  Надією Федорівною була найрідніша та близька людина – син, який шанує та піклується про свою вже літню матір.

Ювілярка із задоволенням розповіла про свій життєвий та трудовий шлях. Адже чимало довелося пережити на довгій ниві свого життя: ди­тинс­тво і юність прой­шли в ро­ки Го­ло­до­мо­ру та Дру­гої сві­то­вої вій­ни, у післявоєнний час працювала бухгалтером в місцевому колгоспі, самотужки виховувала двох синів, один із яких передчасно помер. За 95 років доля дарувала їй безліч щасливих моментів, та були і негаразди, які загартували в ній дух непохитної жінки. Але попри все Надія Федорівна не втратила почуття гумору.

Поділилась ювілярка і секретом свого довголіття, який вона вбачає у тому, що потрібно завжди бути задоволеним роботою та життям, своїм оточенням.

Денисюк Надія Федорівна – найстарша мешканка села Мислятин, носій його пам’яті та історії.