Відбулися новорічні заходи у закладах освіти та культури Ізяславської міської територіальної громади

Дата: 04.01.2022 16:51

Фото без описуЗ метою організації цікавого та змістовного дозвілля дітей, напередодні новорічно-різдвяних свят, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій у закладах освіти та культури територіальної громади пройшов ряд заходів: ранки, театралізовані свята, вистави, новорічні карнавали, тематичні вечори... Вони принесли новорічне диво в життя всіх учасників.

Для дітлахів початкових класів відбулося справжнє новорічне дійство. Дітей вітали Дід Мороз і Снігуронька, а також казкові герої, виступи яких подарували усім присутнім хороший настрій, позитивні емоції, цікаві конкурси, хороводи. Яскраві враження залишилися у всіх після казкової феєрії. Учні 5-8 класів приємно вразили вдало підготовленими номерами художньої самодіяльності. Вони були активними учасниками розважальних ігор, конкурсів, які проводили для них казкові герої, Дід Мороз, Снігуронька. І хоча їм здавалося, що вони вже дорослі і дитячі ігри не для них, але всі отримали величезне задоволення від святкового дійства.

Старшокласники організовували новорічні вечори. Тут панував святковий настрій, новорічна музика, дотепні жарти та щирі побажання.

Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила новорічне дійство цікавим та незабутнім.

ФОТОКОЛАЖ