Відбулася зустріч «Патріотів» із випускниками-каскадівцями

Дата: 31.12.2021 12:54

Днями студенти Національної академії сухопутних військ ім.гетьмана Петра Сагайдачного, випускники військово-патріотичного клубу “Каскад завітали до вихованців гуртка «Патріот», що діє на території Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.П.Онищука № 5, гімназія». Метою візиту було спілкування з учнями школи, виховання у підростаючого покоління патріотичних почуттів та любові до України.

Старшокласники уважно слухали виступи гостей. Цікава розповідь про військову службу, щоденно будні армійців та бійців на фронті, військову техніку нашої армії не залишила байдужим жодного з присутніх.

Крім того гості наголошували, що і народ, і українська армія єдині у своєму прагненні до миру. Мета наших захисників - оберігати мир і безпеку в України, завдання – не допустити ворога на мирну територію. Щоб, як і раніше, діти могли навчатися у школах, їх батьки спокійно працювати, пенсіонери отримувати пенсії. А ще – наголошували гості – ми, українці, повинні берегти і поважати свою культуру, символи України. У нас сильна нація, ми маємо козацький гарт, тож повинні вміти обороняти свою країну.

Військовики із задоволенням відповідали на запитання школярів, агітували їх у майбутньому обрати військову професію, щоб з гідністю захищати свою країну.

На закінчення зустрічі і гості, і школярі вже були добрими знайомими та із задоволенням фотографувались на згадку як разом, так і окремими групами.

Проведена зустріч і спілкування були корисними як для вихованців гуртка, так і для їх гостей.