Придбано новий шкільний автобус для школярів територіальної громади

Дата: 30.12.2021 15:22

Чудовою новиною закінчується 2021 рік для школярів Ізяславської міської територіальної громади, бо саме сьогодні вони отримали новенький шкільний автобус «ATAMAN».

Новий комфортабельний транспортний засіб придбано коштом громади у розмірі сумі 1 млн. 875,84 тис.грн.

Новий шкільний автобус якісно обладнаний та відповідає всім вимогам чинного законодавства щодо перевезення дітей, нараховує 31 пасажиромісце, має обмеження у швидкості руху, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям будуть створюватися всі умови, щоб комфортабельно дістатися до  навчального закладу для отримання знань.

Потреба у закупівлі нових шкільних автобусів для нашої території громади  виникла давно. Адже в опорних загальноосвітніх навчальних закладах громади здобувають освіту багато дітей із навколишніх сіл. Ще один автобус розвантажить напрямок і забезпечить учнів безпечним і комфортним перевезенням.

Для нас дуже важливо, щоб діти в будь-яку погоду потрапляли до школи вчасно та їхали на навчання із задоволенням.