Ялинковий базар розпочав роботу

Дата: 23.12.2021 08:25

Державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» розпочало реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або заготовлені під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

Ялинковий базар розташований на території ДП «Ізяславський лісгосп», біля торгівельного павільйону "Лісовичок", за адресою: м.Ізяслав, вул.Михельська, 32.

Час роботи з 8:00 год. до 17:00 год.

Новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами - пластмасовими бирками-стяжками.

Ці засоби розриваються при спробі їх зняття і тим самим унеможливлюється їх повторне використання.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У Систему ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номера з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті OPEN.UKRFOREST.COM. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Прес служба ДП «Ізяславський лісгосп»