Підведено підсумки конкурсу «Новорічна фантазія»

Дата: 22.12.2021 11:29

Фото без описуНапередодні новорічних свят підведено підсумки конкурсу «Новорічна фантазія», який проводився у трьох номінаціях: «Ялинкова прикраса», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», організованого Національним природним парком «Мале Полісся».

Дорослі та діти нашого регіону вигадували, фантазували і виготовляли свою новорічну прикрасу!

До участі у конкурсі «Новорічна фантазія» було подано 187 робіт, виконаних у традиціях новорічно-різдвяної флористики. Це і різдвяні віночки, стилізовані ялинки, новорічні іграшки та композиції, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: тканини, дерева, соломи, лози, гілок дерев, шишок, жолудів,та багато іншого.

Усі ялинкові прикраси були передані для прикрашання головних ялинок м.Ізяслав, м.Славута та ДП «Славутський лісгосп».

Але, найголовніше, на що чекали діти, це підведення підсумків конкурсу на кращу ялинкову прикрасу, новорічну композицію та новорічний вінок. Під час вибору найкращих робіт, члени журі відмітили, що вибір їм зробити дуже складно, адже якість виконання робіт та творчий підхід конкурсантів з кожним роком стає більш досконалим.

Участь у конкурсі взяли як окремі учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці дошкільних навчальних закладів, так і вихованці позашкільних навчальних закладів освіти нашого регіону. З них, за результатами роботи конкурсного журі, визначено кращими наступні роботи:

у номінації «Ялинкова прикраса»:

- Рибачок Дарини – учениці 10-Б класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія» Ізяславської міської ради;

у номінації «Новорічна композиція»:

- Іванущенко Марії – учениці 5-Б класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія» Ізяславської міської ради;

у номінації «Новорічний вінок»:

- Писарчук Крістіни – учениці 5-Б класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія» Ізяславської міської ради;

Усі переможці конкурсу отримають грамоти та заохочувальні подарунки.

Дійсно, складно було обрати переможців, адже кожна робота була гарною, цікавою та індивідуальною. Тому за рішенням конкурсної комісії було вирішено відмітити подяками усіх учасників конкурсу.

За матеріалами НПП «Мале Полісся»