Відбулася підсумкова науково-технічна рада Національного природного парку «Мале Полісся»

Дата: 09.12.2021 16:16

09 грудня відбулось підсумкове засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Мале Полісся».

Науково-технічна рада є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, утвореним для надання наукових рекомендацій та проведення фахових консультацій з основних питань діяльності, що належать до компетенції НПП «Мале Полісся».

У зв’язку із підвищеними ризиками поширенням коронавірусної інфекції рада проводилася у змішаному форматі з використанням системи ZOOM. Участь у засіданні взяла заступник Ізяславського міського голови Леся Божко.

Зібрання розпочалося із звітування про виконання річного плану заходів НПП «Мале Полісся» за 2021 рік. Із цим питанням виступили директор парку Андрій Сасюк, Марина Цибуля, Віктор Поліщук, Олександр Мнюх та Наталія Кратасюк.

Із результатами досліджень природних комплексів, проведення екологічної освітньо-виховної роботи та рекреаційних заходів у НПП «Мале Полісся» за поточний рік поділилися з присутніми Олександр Мнюх та Наталія Кратасюк.

Також під час засідання було обговорено плани національного природного парку та його науково-технічної ради на наступний рік, а саме: плани засідань науково-технічної ради НПП «Мале Полісся»; річний план заходів НПП «Мале Полісся»; план заходів з екологічної освітньо-виховної роботи Національного природного парку «Мале Полісся»; план заходів з наукової та науково-технічної діяльності Національного природного парку «Мале Полісся»; індивідуальні плани роботи наукових співробітників НПП «Мале Полісся».

Крім того у ході зібрання було обговорено ряд інших питань порядку денного.

За підсумками засідання  по усіх питаннях одноголосно були прийняті відповідні рішення, із врахуванням наданих рекомендацій та зауважень.

За матеріалами Національного природного парку «Мале Полісся»