У День Збройних Сил України відбувся автопробіг пам’яті загиблих героїв російсько-української війни, наших земляків

Дата: 06.12.2021 16:55

У День Збройних Сил України, активісти громадської організації “Ізяславська районна спілка воїнів–учасників АТО” влаштували автопробіг пам’яті загиблих героїв російсько-української війни, наших земляків.

Розпочалась ця почесна акція перед Ізяславським будинком культури, де благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей Володимир Ковальчук та настоятель костелу святого Йосипа (м.Ізяслав) Римо-католицької церкви отець Сергій звернулись до присутніх із пастирським словом. Простими, але проникливими були слова подяки героям і тим, хто вшановує їхню світлу пам’ять від голови організації Володимира Павлюка та матері першого ізяславського Героя, котрий пішов у вічність на цій війні Василя Кобернюка.

Після хвилини мовчання отець Володимир поблагословив присутніх і під військовий марш у виконанні оркестру будинку культури учасники автопробігу вирушили на виконання своєї почесної місії.