Вітання Ізяславського міського голови із Всесвітнім днем волонтера

Дата: 05.12.2021 09:37

Шановна громадо!

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Волонтерський рух в Україні, і в Ізяславській територіальній громаді зокрема, займає особливе місце, адже волонтери у нас  – це люди, які роблять все аби допомогти нужденним. Також вони надають допомогу військовим, які боронять нашу рідну українську землю від агресора.

Волонтери витрачають свій вільний час, енергію і завзяття на благо нашого суспільства.

Дуже приємно, що жителі нашої громади, громадські організації, релігійні громади, установи, підприємства, організації, органи влади та місцевого самоврядування не залишаються осторонь проблем людей, які потребують допомоги.

Я безмежно вдячний вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні ООС.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай життєва наснага та невичерпний оптимізм й надалі супроводжують вас стежками благородної справи! Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою!

міський голова Сергій ШЛЕГЕЛЬ