«Кричи! Не мовчи! Дзвони, розкажи»

Дата: 03.12.2021 11:09

В Ізяславській міській територіальній громаді триває щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка проходить під гаслом “Кричи! Не мовчи! Дзвони, розкажи”.

З метою попередження вчинення насильства, привертання уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії жорстокого поводження з дітьми 02 грудня головними спеціалістами відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради Вікторією Палигою та Іванною Чепелюк проведено зустріч з педагогічним та учнівським колективом Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Під час спілкування особлива увага приділялася питанням вчинення домашнього та шкільного насильства, боулінгу, відповідальності за скоєне.

Варто пам’ятати, що кожен наш невірний крок, кожне недбало кинуте слово назавжди залишаться в серці дитини і неодмінно дадуть про себе знати, якщо не відразу, то через кілька років. Любов, довіра, увага, розуміння, ніжність, батьківська турбота – це і є захист дітей від насильства.

Відділ «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради