Звернення Ізяславського міського голови з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю!

Дата: 03.12.2021 08:18

Шановна громадо!

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який  нагадує людству про його обов’язок –  виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

Міжнародний день людей з інвалідністю - це день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

У цей день хочу побажати вам теплих стосунків з вашими близькими, бадьорості духу, творчої наснаги та міцного здоров’я й надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує.

Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми! А також зі словами подяки  хочу згадати про всіх тих, хто опікується людьми з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги є  реальним виявом милосердя, людяності та любові до ближнього. Низький уклін за Вашу працю!

міський голова Сергій ШЛЕГЕЛЬ