Привітання міського голови з нагоди 30-ї річниці від дня проведення Всеукраїнського референдуму щодо підтримки Акта незалежності України

Дата: 01.12.2021 10:54

30 років тому, 1 грудня, відбулася доленосна для України подія – Всеукраїнський референдум, на якому більшість громадян України висловилась на підтримку Акта незалежності України.

Його підтримали 90% українців з усіх куточків України, не лишивши для світової спільноти жодних сумнівів, що український народ хоче мати свою самостійну державу, що всі ми єдині у цьому бажанні, незалежно від мови, статі та віросповідання.

Протягом цих років вже неодноразово українці підтвердили, що готові за будь-яких обставин відстоювати суверенність, демократичність, незалежність України. За потреби - ціною життя.

Сьогодні вже виросло ціле покоління українців, які народилися самі і виховують дітей у вільній Україні, не уявляючи, що може бути інакше.

Прагнення до незалежності живе у серцях українців, це підтверджує історія. Тому сьогодні вітаю кожного з нас із цим днем!

Нехай наша країна процвітає й рухається тільки вперед, єдина і незалежна! Ми з вами про це подбаємо!

Слава Україні!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,