Звернення Ізяславського міського голови до жителів громади у зв’язку із Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2021 08:39

Шановні жителі Ізяславської міської територіальної громади!

Щороку вся світова громадськість відзначає 01 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день світ висловлює скорботу за тими, хто пішов із життя внаслідок цієї хвороби, підтримує тих, хто інфікований ВІЛ. В ім’я щасливого життя наступних поколінь ми ще раз нагадуємо про наслідки небезпечної поведінки.

Питання протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку та предметом міжнародних зобов’язань.

Завдяки спільним діям лікарів, соціальних працівників, фахівців та волонтерів неурядових організацій, міжнародних фондів, останніми роками в Україні ледь стримуються темпи захворюваності на ВІЛ-інфекцію та СНІД. Проте проблема боротьби із поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною. Зараз надзвичайно важливим є не втратити досягнуте!

Досі єдиним найбільш ефективним способом боротьби зі СНІДом є зміна поведінки людини на більш безпечну щодо можливості інфікування ВІЛ. Чим ближче ми стикаємося з проблемою ВІЛ-інфекції, тим все більше переконуємося, що це передусім проблема моральності, духовності, особистої порядності, раціональної поведінки, відповідальності за своє власне здоров’я.

Я звертаюся до молоді – бережіть своє здоров’я, будьте обачливими та відповідальними! Цінуйте життя, воно дається лише один раз.

міський голова Сергій ШЛЕГЕЛЬ