Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці П.Тітарчук в с.Кіндратки

Дата: 29.11.2021 11:42

(відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989)

1. Організатор громадського обговорення:

Ізяславський міський голова.

2. Питання, винесене на обговорення:

Про перейменування вулиці П.Тітарчук на вулицю Батьківська, згідно розпорядження міського голови від 17.11.2021 р. № 146-р.

3. Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо перейменування вулиці П.Тітарчук на вулицю Батьківська:

Громадська організація «Товариство культурної спадщини «Заслав´є»

Пропонує перейменувати вулицю на честь батьків дітей, наших предків.

4. Строк проведення громадського обговорення (подання пропозицій):

З 1 грудня 2021 року до 1 лютого 2022 року.

5. Поштова та електронна адреса для надання пропозицій щодо перейменування вулиці П.Тітарчук на вулицю Батьківська, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення:

30300, м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5, Ізяславська міська рада

т.4-24-96, електронна пошта:  iz.mr@ukr.net

30352, с.Білеве, вул.Центральна, 5, староста

електронна пошта: bilevers@ukr.net

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Літвінчук Ірина Василівна, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради

Чорний Микола Миколайович, староста сіл Білеве, Кіндратки, Припутенка, Припутні Ізяславської міської ради.

7. Подання пропозицій за формою:

Прізвище, ім’я, по батькові, адреса проживання: __________

Пропозиції з обґрунтуванням: ________________________

Міською радою здійснюється збір пропозицій фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань (що не є юридичними особами) у письмовій/електронній формі.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному вебсайті Ізяславської міської ради https://izyaslav-miskrada.gov.ua/ у розділі «Новини» протягом 14 днів після закінчення обговорення.