Протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС Ізяславської міської ради від 26 листопада 2021 року №23

Дата: 26.11.2021 13:17

ПРОТОКОЛ №23

засідання комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради

від 26 листопада 2021 року

Головує: міський голова Сергій ШЛЕГЕЛЬ, голова комісії

Секретар комісії: головний спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою, транспорту та торгівлі, секретар комісії Віктор ЯСІНСЬКИЙ

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС за окремим списком - 12 чоловік.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан пожежної безпеки на території  Ізяславської ТГ.

1. Розглядаючи питання про стан пожежної безпеки на території  Ізяславської ТГ, враховуючи лист начальника Шепетівського районного управління  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 1052/27 від 19.11.2021 року та в результаті обговорення питання порядку денного

Комісія вирішила:

1. Керівникам закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, комунальних установ, релігійних конфесій забезпечити активізацію проведення масово-розяснювальної роботи серед населення щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

2. Відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, з метою попередження виникнення надзвичайних подій різного характеру, зокрема пожеж з причин дитячих пустощів з вогнем і травмування на них дітей, спланувати проведення у навчальних закладах громади Днів обережного поводження з вогнем, загальних батьківських зборів з залученням фахівців Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

3. Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради вжити вичерпних заходів щодо проведення соціальними працівниками правил пожежної безпеки під час відвідування соціально-незахищених верств населення з врученням листівок на відповідну тематику.

3.1. Вишукати кошти на приведення в належний протипожежний стан домоволодінь одиноких пристарілих, неблагонадійних та багатодітних сімей.

4. Особам, відповідальним за роботу консультаційних пунктів, визначених рішенням виконавчого комітету Ізяславської міської ради №120 від 19 серпня 2021року, при проведенні роз’яснювальної роботи провести заходи щодо відбору добровольців з числа громадян,  які зможуть прийняти активну участь у допомозі підрозділам ДСНС у гасінні пожеж на території громади на добровільній основі.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Шепетівське районне управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області (Матвійчук В.Л.)

Голова комісії                                                                                  Сергій ШЛЕГЕЛЬ

Секретар комісії                                                                          Віктор ЯСІНСЬКИЙ

Додаток  до протоколу № 23

від 26 листопада 2021 р.