Відбувся футбольний турнір пам'яті загиблих воїнів-афганців

Дата: 26.11.2021 09:50

25 листопада в спортивному комплексі Ізяславської ДЮСШ відбувся відкритий турнір з футзалу серед юнаків 2011-2012 років народження з нагоди пам’яті Онищука Олега Петровича та загиблих воїнів-афганців.

Цьогоріч позмагатися та вшанувати пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів зібралися команди: Ізяславської ДЮСШ (2011 р.н.), Ізяславської ДЮСШ (2012 р.н.), Нетішинської ДЮСШ, Славутської ДЮСШ (2011 р.н.), Славутської ДЮСШ (2012 р.н.), Полонської ДЮСШ. Традиційно урочисте відкриття турніру провів голова громадської організації «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення» Василь Тележинський.

Вшанувавши державну символіку, присутні віддали шану пам'яті, схиливши голови у скорботному мовчанні в пам’ять про загиблих земляків, які полягли на полі бою.

Ігри були дуже напружені та видовищні. Показавши гарний  футбол, з високим рівнем командної та індивідуальної гри, призові місця здобули:

І місце – Нетішинська ДЮСШ

ІІ місце – Славутська ДЮСШ

ІІІ місце – Ізяславська ДЮСШ

Бої скінчилися, але в пам’яті людській афганська війна житиме довго, бо історія її написана кров’ю солдатів та слізьми матерів. Україна втратила чимало молодих хлопців. Крізь вогонь Афганської війни пройшли не одна сотня наших земляків. Деякі з них не повернулися до родин, до коханих, до друзів... Ми пам’ятаємо про них і присвячуємо їм свої спортивні досягнення.

За матеріалами Ізяславської ДЮСШ