Рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту

Дата: 25.11.2021 16:27

25 листопада працівники Шепетівського районного управління зустрілися з працівниками комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради, щоб поспілкуватись про стан з пожежами на території громади та загибелі людей на них.

Зокрема, присутнім розповіли про стан з пожежами на території району та громади в розрізі, а також про кількість загиблих громадян від пожеж.  Далі вогнеборці нагадали основні правила безпеки в побуті та на робочому місці, зокрема правила використання вогнегасників. Рятувальники закцентували увагу на систематичному вивченні і засвоєнні правил пожежної безпеки громадянами аби запобігти виникненню пожеж та зменшити негативні наслідки від них.

По закінченню присутнім роздали тематичні листівки.

За матеріалами Шепетівського РУ ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області