Покращено умови дозвілля дітей

Дата: 23.11.2021 13:56

Нещодавно поруч із 14 та 15 БОСами було встановлено нові дитячі ігрові майданчики, що стали гарним доповненням і окрасою прибудинкової території. І, що значно важливіше, дуже порадували діток із цих та сусідніх будинків.

Рішення про встановлення цих майданчиків було прийняте іще влітку, але через тендерну тяганину вирішення цього питання затягнулося аж до цього часу.

Переможцем тендеру стало ТОВ «Світ розваг Хмельницький», яке, що дуже важливо, має не тільки великий досвід у подібній роботі, а й усі необхідні сертифікати відповідності. А це, в першу чергу, безпека дітей, які будуть гратися на цих майданчиках.

На закупівлю дитячих майданчиків із міського бюджету було виділено кошти (понад 125 тис. грн.), а встановленням їх займалися працівники КП «Житлосервіс», що дало змогу заощадити близько 30 тис. грн. Також, в планах керівництва комунального підприємства - облаштування навколо майданчиків невеликої ігрової зони із пісочницями, лавочками та декоративним парканчиком. Для цих робіт, як запевнив керівник даного підприємства Віктор Бадрах, будуть залучені вільні кошти КП «Житлосервіс» та його працівники.

Фото без опису        Схожі місця відпочинку для дітей мають намір облаштувати ще у мікрорайонах «Лабази» та «Харчомаш».

За матеріалами газети «Зоря Надгориння»