Звернення Ізяславського міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 16:36

Шановні жителі Ізяславського краю!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на знак вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які виступили на захист демократичних цінностей, ідеалів справедливості та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

Цього дня ми вшановуємо патріотизм та мужність наших співвітчизників, які постали на захист національних інтересів нашої держави, демократичних цінностей, прав і свобод людини. В цей день ми низько вклоняємося героям Небесної Сотні та всім українським воїнам, які брали та беруть участь у війні на сході держави, усім тим, хто власним життям, своєю жертовністю продемонстрував щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Вони - наша гордість і приклад для майбутніх поколінь.

Любов до Вітчизни єднає нас нескорених у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків. Тільки в єдності наша сила.

Дорогі земляки!

Від щирого серця бажаю усім нам добра, миру, злагоди і непохитної віри в перемогу. В перемогу честі над підлістю, людяності над байдужістю, правди над обманом, добра над злом!

Незважаючи на те, що це надзвичайно складні іспити для України, ми впевнені, що це принесе нам важливі досягнення, а пам'ять про героїв житиме вічно! Від щирого серця бажаю вам добра, злагоди, єдності, мирного неба над головою, добробуту та благополуччя.

Слава Україні! Героям Слава!

Сергій Шлегель,

Ізяславський міський голова