Від учнівського лідерства до лідерства у державі

Дата: 19.11.2021 13:02

Не можливо вернутися в минуле і змінити свій старт, але можна  стартувати зараз і змінити свій фініш.

18 листопада 2021 року на платформі Google Meet був проведений збір координаційної ради лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської територіальної громади. У заході брали участь лідери учнівського самоврядування та їх координатори, педагоги – організатори.

До зібрання долучився Ізяславський міський голова Сергій Шлегель. У своєму виступі Сергій Вадимович розповів про позицію місцевої влади щодо молодіжної політики, про готовність підтримувати ініціативи молоді в громаді, відповів на запитання лідерів учнівського самоврядування.

Усіх учасників привітала голова координаційної ради Софія Тарелкіна. Вона розповіла про участь своєї школи у проєкті #МандруйУкраїною, ознайомила із своїм представленням на обласній ради старшокласників. За допомогою онлайн-дошки розподілили обов’язки по 4-х центрах: «Інформаційний», «Ерудит», «Дозвілля», «Добрих справ». Обговорили план роботи на 2021 -2022 навчальний рік. Усі пропозиції та ідеї лідерів будуть заноситися до ментальної карти діяльності КРЛУС. Активна, діяльнісна позиція учнів дасть можливість в кінці навчального року визначити переможця - найактивнішого, діяльнісного, креативного.