Минуло 3 роки від дня загибелі Вадима Березенського

Дата: 17.11.2021 13:35

Ізяславський міський голова Сергій Шлегель та голова ветеранської організації громади Лідія Загоруй  вшанували пам'ять уродженця Ізяслава - прикордонника Вадима Березенського, який помер 17 листопада 2019 року від травм, отриманих під час виконання завдань з охорони державного кордону на Закарпатті. Вони вшанували пам'ять офіцера-прикордонника хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Прикордонник Вадим Березенський очолював відділ прикордонної служби "Ділове". Під час заходів спрямованих на припинення чергової спроби переміщення контрабандних сигарет через кордон, на Вадима Бепрезенського  здійснив наїзд автомобілем один з організаторів тютюнової контрабанди. У результаті наїзду від отриманих травм офіцер помер у лікарні.

«Війна триває не тільки на сході нашої країни, а й на заході, і, на жаль, забирає найкращих. Вадим Березенський не ховався за спини інших, а виконував свій обов’язок до кінця. Він не побоявся бандитів, жадібність та нажива яких коштувала йому життя та залишила батьків без сина, а двох дітей - маленьку доньку та сина, сиротами. Назавжди Вадим залишиться для нас прикладом безмежної відданості своїй землі і народу, якому він з гідністю служив до останнього свого подиху. Вічна пам'ять і слава Герою!», - зазначив в ході покладання Сергій Вадимович.

Вічна пам'ять Вадиму Березенському - справжньому сину свого народу!