Затверджено перелік об’єктів і заходів, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2021 році

Дата: 12.11.2021 14:49

Керуючись частиною 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2021 р. № 1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», рішенням виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 12 листопада п.р. затверджено  перелік об’єктів і заходів, які фінансуються за рахунок  коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  в  2021 році. До означеного переліку внесено заходи із реставрації садиби князів Сангушків в м. Ізяслав Хмельницької області (Палац (охор. № 758/1), Дворик з аркадами  (охор. № 758/2, без Флігеля). На проведення протиаварійних та невідкладних консерваційних  робіт на означених об’єктах обсяг субвенції з Державного бюджету  для бюджету Ізяславської міської ради   становить 4 млн. грн..