Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 11.11.2021 11:51

З метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток 10 листопада 2021 року під головуванням міського голови, голови комісії Сергія ШЛЕГЕЛЯ відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ізяславської міської ради. Засідання відбулося з дотриманням кворуму, карантинних заходів та в присутності заявників.

На розгляд порядку денного було винесено 5 питань: 3 - про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, 1 - про стан виконання батьками батьківських обов’язків відносно шести дітей, 1 - про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час розгляду питань до уваги взято участь батьків у долі та вихованні дітей, їх виховний потенціал та ставлення до виконання батьківських обов`язків, забезпечення належного догляду за дітьми, створення належних умов проживання, відносини в родинах, потреби дітей, інформацію про проведену роботу із сім'ями фахівцями із соціальної роботи відділення КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради.

Усі справи, які виносились на порядок денний, ретельно вивчені членами комісії. Були заслухані пояснення батьків.

За результатами засідання, враховуючи особливості кожної окремої справи, були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на результативне вирішення проблем виховання, захисту прав та інтересів дітей.

За матеріалами відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради