Працівників культури та майстрів народного мистецтва Ізяславського краю привітали із професійним святом

Дата: 09.11.2021 13:23

Сьогодні, 9 листопада, в Ізяславському будинку культури відбулось урочисте зібрання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. На святковому заході зібралися працівники колективів сектору культури та туризму міської ради, Ізяславського будинку культури, Ізяславської центральної бібліотеки, Ізяславського історико-краєзнавчого музею, Ізяславської школи мистецтв, КЗ «Палац Сангушків», майстри народної творчості з різних куточків нашої громади.

Діячів культури Ізяславського краю від імені міського голови Сергія Шлегеля привітали заступниця міського голови Леся Божко, начальник фінансового управління міської ради Сергій Журавель та завідувач сектору культури та туризму міської ради Валентин Соловйов. У своїх виступах вони зазначили, що завдяки спільному творчому неспокою закладів культури Ізяславської міської територіальної громади, культура краю рясно вродила вагомими здобутками, такими як відзначення державних свят та Дня міста,   святкові концерти до професійних свят, народно-обрядові свята і заходи та багато іншого.

З нагоди професійного свята відзнаками  Ізяславської міської ради, сектору культури та туризму міської ради, Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва,  були відзначені кращі працівники закладів культури та народного мистецтва Ізяславської міської територіальної громади.