Працівників соціальної сфери Ізяславської громади привітали із професійним святом

Дата: 05.11.2021 15:33

Щороку, у першу неділю листопада, відзначається День працівника соціальної сфери. Праця соціального працівника є почесною і відповідальною. Саме працівник соціальної сфери «стоїть» найближче до людей, є їх помічником і порадником при вирішенні болючих життєвих проблем. А для декого, хто живе самотньо, замінює родичів.

Напередодні професійного свята, від імені Ізяславського міського голови Сергія Шлегеля, працівників комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» привітав його директор Олег Ткаченко.   Він привітав усіх колег та ветеранів  із святом та побажав міцного здоров’я, миру, наснаги й успіхів, родинного благополуччя й достатку!

Зокрема Олег Валентинович зазначив: “Дякую вам за вашу роботу та той вклад, який ви вносите у соціальну сферу нашої громади. Це дуже важлива сфера, оскільки ви постійно працюєте з людьми, котрі належать до найбільш вразливих верств населення. Тож саме від вашого професіоналізму та вашої людяності залежить імідж як ваших управлінь, так і усього  керівництва громади.

Він також вручив групі працівників соціальної ниви Ізяславської міської територіальної громади відзнаки за сумлінну працю та професіоналізм.