Учителі мовно-літературної галузі закладів освіти громади зустрілися на онлайн-семінарі

Дата: 03.11.2021 10:37

02 листопада 2021 року учителі мовно-літературної галузі закладів загальної середньої освіти Ізяславської громади зустрілися на онлайн-семінарі з елементами тренінгу з метою обговорення та аналізу модельних програм Нової української школи для 5 класу. Організатором цього заходу стала комунальна установа «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників», а модераторами  – учитель української мови Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Притульська Н.В, учителі англійської мови Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  Гуменюк О.М., Близнюк Л.І..

Під час семінару вчителі вміло поєднали знання чинного Державного стандарту базової загальної середньої освіти з цифровою компетентністю, показали свій високий професійний рівень. Модератори заходу проілюстрували  новий формат освітнього середовища, в основі якого цифрові технології, що забезпечують зручні та доступні сервіси і платформи для більш ефективної взаємодії усіх учасників навчального процесу.