Вітання Ізяславського міського голови з Днем автомобіліста і дорожника

Дата: 29.10.2021 13:03

День автомобіліста і дорожника – це професійне свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов’язок. Без цих людей і їхньої відданості професії та почуття відповідальності неможливе повсякденне життя. Господарська діяльність та побут фактично кожної людини тісно пов’язані з професією автомобіліста. Від майстерності водіїв та якості роботи дорожників залежить безпека пасажирів та перевезень.

Я вдячний вам за нелегку щоденну працю, високий професіоналізм, любов і відданість своїй справі, за розуміння суспільної значимості та відповідальне ставлення до цього найважливішого виду діяльності. Спасибі за те, що в будь-яку погоду, в будь-який час року ви забезпечуєте безперебійний ритм нашого життя.

Бажаю автомобілістам і дорожникам безаварійного руху, відмінних доріг надійної техніки, міцного здоров’я та удачі! Нехай на життєвих і професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло. Нехай кожен день приносить тільки позитивні емоції, вдома завжди чекає родинний затишок, а сила та наснага не закінчуються.

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,
Ізяславський міський голова