Жителі Ізяславського краю відзначили День визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2021 13:58

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від нацистських  загарбників. В цьому році ми святкуємо 77-му річницю.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

З метою вшанування пам’яті воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів 28 жотвня у Парку Слави міста Ізяслав відбулась церемонія покладання квітів до братської могили воїнів Другої світової війни, які загинули при визволенні Ізяславського краю.

У церемонії взяли участь Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, заступниця міського голови Леся Божко, працівники структурних підрозділів міської ради, голова територіального осередку громади Організації ветеранів України Лідія Загоруй, делегації ряду установ та організацій громади.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.