Про перенесення робочих днів у 2022 році

Дата: 28.10.2021 12:40

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26  серпня 2021 року № 1004-р «Про перенесення робочих днів у 2022 році» та з метою створення сприятливих умов для використання святкових і неробочих днів та раціонального використання робочого часу розпорядженням Ізяславського міського голови №286-к від 26 жовтня 2021 року ПЕРЕНЕСЕНО   для   працівників,   які   працюють   за   п’ятиденним робочим  тижнем  із  двома  вихідними  днями  в  суботу і неділю, робочі дні:

- з понеділка 7 березня 2022 р.  на суботу 12 березня 2022 р.;

- з понеділка 27 червня 2022 р. на суботу 2 липня 2022 р.

Рекомендовано керівникам комунальних підприємств здійснити аналогічне перенесення робочих днів з урахуванням можливостей щодо забезпечення надання житлово - комунальних послуг населенню міста.

Рекомендовано   закладам,  установам,   організаціям,  засновником яких  є  Ізяславська міська рада, здійснити перенесення робочих днів.