Громада Ізяславщини долучилась до заходів акції «Створюємо ліси разом»

Дата: 22.10.2021 10:58

За ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України в країні ініційовано проведення  акції «Створюємо ліси разом».

21 жовтня  на землях лісового фонду державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» у 13 кварталі, виділ 12.2 Михельського лісництва, ДП «Ізяславське лісове господарство», в рамках акції «Створюємо ліси разом» відбулась висадка саджанців модрини японської та ялини європейської. До участі в  садінні  молодих дерев долучились  представники  Ізяславської міської ради  та ряду установ та організацій громади.

Перед початком висадки садженців директор державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» Сергій Кутасєвіч провів для учасників акції ознайомчу екскурсію  територією підприємства. Найбільший інтерес присутніх викликала дільниця по переробці шишок хвойних порід, на якій встановлене сучасне обладнання для отримання високоякісного насіння хвойних, та поле дорощування сіянців лісоутворючих порід із закритою кореневою системою. Далі учасники акції переїхали до місця висадки саджанців. Перед початком робіт був проведений інструктаж з техніки безпеки та проведений майстер-клас по висадці сіянців.

У результаті злагодженої роботи, учасниками акції було висаджено нових насаджень на площі  2,7 га.

Триватиме акція до кінця листопада. Лісівники Ізяславського краю запрошують долучитися до благородної місії створення лісів! Така акція дає кожному чудову можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власними руками зробити свій внесок у збереження та примноження зелених легенів нашої планети.